Франківська «Говерла» в першому матчі впевнено переграла БК «Маріуполь»

У п’ятницю, 21 квітня, в першому матчі 17 туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги, які ведуть боротьбу за 1-8 місце, франківська «Говерла» в Маріуполі зустрілась із БК « Маріуполь».

Підопічні Павла Піскарьова впевнено розпочали свій виїзний матч на майданчику суперника, реалізувавши свою ігрову перевагу над суперником у першій чверті гри у вісім очок – 25:17. В подальшому іванофранківці свою перевагу над маріупольцями збільшили, впевнено перегравши суперника в двох наступних чвертях – 23:19 та 27:25.

Очкова перевага, навіть не дивлячись на мінімально програну четверту чверть з рахунком 17:18, дозволила «ведмедям» тріумфувати в першому виїзному матчі на Сході України – 92:79.

Найрезультативнішим в команді гостей став Олександр Шостуха на рахунку якого 20 очок. Цей матч для Олександра став вже 401-ий у складі БК «Говерла» .

17 очок на рахунку Кирила Подковирова та по 13 – у Сергія Юрченка та Романа Гуменюка.

В складі господарів майданчика ПС «Азовмаш» найвлучнішим став лідер маріупольців – Олександр Скутельник – 27 очок.

В суботу, 22 квітня, суперники проведуть другий матч, який розпочнеться о 12:00