Франківська “Говерла” перемогла баскетболістів із Києва (ФОТО, ВІДЕО)

«Говерла» вирвала перемогу з рахунком 85-84 у другому овертаймі цікавого та напруженого матчу з «Києвом», пише sport.if.ua

Говерла долає Київ

Після того, як гості потужно провели стартову чверть, повівши в рахунку 20-11, «Говерла» вирівняла гру.

Цьому сприяла перевага «ведмедів» у боротьбі під щитами, а також чудовий ігровий відрізок у виконанні «бігмена» івано-франківців Анатолія Челована. До великої перерви форвард здобув 12 очок, однак «Києву», навіть незважаючи на відсутність Максима Сандула, вдалося зберегти лідерство (41-33).

Ліквідувати розрив у рахунку «Говерлі» вдалося ще до середини третьої десятихвилинки, однак впродовж четвертої чверті жодна з команд не зуміла відірватися від суперника. Іванофранківці та кияни по черзі виходили вперед, однак в основний час переможця так і не виявили.

Найкращим гравцем у складі «Говерли» став Олександр Шостуха, котрий до 22 очок додав 6 підбирань і 5 передач. Таку ж кількість очок здобув Анатолій Челован, який також зібрав 5 відскоків. Дмитро Липовцев відзначився 9 очками та 6 передачами.

Руслан Отверченко приніс «Києву» 29 очок, а крім того, зібрав 9 відскоків. 16 очок, 10 підбирань і 5 передач на рахунку В’ячеслава Боброва, 14 очок, 8 підбирань і 8 передач – Максима Луценка, 13 очок, 6 передач і 5 підбирань – Павла Крутоуса, 9 очок, 10 підбирань і 5 передач – Артема Швеця.

Говерла – БК Київ 85:84 2ОТ (11:20, 22:21, 17:11, 17:15, 10:10, 8:7)

Говерла: Бояркін (9 + 7 передач + 3 перехоплення + 6 втрат), Шостуха (22 + 6 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення), Вінтоняк (5), Антипов (6 + 7 підборів), Гуменюк (8 + 6 підбирань) – старт; Челован (22 + 5 підбирань), Липовцев (9 + 6 передач + 6 перехоплень), Калашніков (2 + 4 передачі), Герасимчук (2).

БК Київ: Лебединцев (0), Отверченко (29 + 9 підбирань + 4 передачі + 4 втрати), Крутоус (13 + 5 підбирань + 6 передач + 4 втрати), Бобров (16 + 10 підбирань + 5 передач), Анісімов (1 + 5 підбирань) – старт; Луценко (14 + 8 підбирань + 8 передач), Швець (9 + 10 підборів + 5 передач), Лук’янов (2).

Двоочкові кидки: 26/63 (41%) – 16/41 (39%)

Триочкові кидки: 5/20 (25%) – 11/34 (32%)

Штрафні кидки: 18/27 (67%) – 19/23 (83%)

Підбори: 48-54; Передачі: 30-30; Втрати: 11-20