Світ Спорт Фото

Франківська “Говерла” перемагає “Кремінь” і переводить четвертьфінальну серію у вирішальний поєдинок (ФОТО)

У середу, 24 лютого, у манежі івано-франківського коледжу фізичного виховання місцевий баскетбольний клуб “Говерла” у другому матчі 1/4 фіналу розіграшу Суперліги приймав кременчуцький “Кремінь”. У першому поєдинку на виїзді франківці поступилися опонентам з різницею у шість очок – 76:82. Для продовження боротьби у чемпіонаті підопічним Павла Піскарьова треба було неодмінно перемагати.

12442777_562027690640906_1827217903_n

Гра розпочалася з двох результативних трьохочкових кидків гостей. Надалі команди по черзі забивали, однак до середини першої чверті кременчуківці втримали перевагу в 6 пунктів, якою заволоділи ще на старті матчу – 14:8. До кінця десятихвилинки “Говерла” трохи відіграла відставання і на перерву команди пішли за рахунку 20:17 на користь “Кременя”.

12736192_562027813974227_781841091_n

Друга чверть розвивалася за таким ж сценіраєм, як і перша. Гості знову “закидали” іванофранківців влучними трьохочковими. Як результат – за декілька хвилин до закінчення першої половини матчу кременчуківці вигравали дев’ять очок. Після цього тренер “Говерли” Павло Піскарьов взяв тайм-аут, який пішов на користь його гравцям. Пару добре розіграних комбінацій дозволили “ведмедям” трішки наздогнати – 34:39.

12596256_562027757307566_289056670_n

На третю десятихвилнику іванофранківці вийшли новою командою: уже не було безглуздих втрат м’яча на своїй половині майданчика, комбінації розігрували спокійніше й впевненіше. “Кремінь” натомість втратив концентрацію, розслабився. Впевнена гра Андрія Калашнікова та Віктора Люльдюрая вивела “Говерлу” наприкінці чверті вперед – 52:49.

12782568_562027787307563_269199045_n

Заключну частину матчу іванофранківці розпочали просто катастрофічно. За шість хвилин “ведмеді” не здобули жодного пункту. За 1:43 до кінця матчу всі очки, що забила “Говерла” в цій чверті, на рахунку найвищого гравця Суперліги – Романа Гуменюка, чий ріст два метри 20 сантиметрів. Таким чином, іванофранківці вигравали лише на одне очко – 57:56. Переможним став кидок американця Люльдюрая, який залишив шанси “Говерлі” на вихід до півфіналу Суперліги.
Кінцевий рахунок поєдинку – 59:56.

Третій матч четвертьфінальної серії відбудеться вже цієї п’ятниці, 26 лютого, у Кременчуці Полтавської області.