«Франківськ» дав бій чемпіону

У неділю, 4 листопада, БК «Франківськ» приймав вдома чинного чемпіона Вищої ліги серед жіночих команд столичне «НПУ-Динамо». Незважаючи на статус фаворитів матчу, «динамівкам» не вдалося розгромити франківських баскетболісток.

Після першої 10‑хвилинки гості вели в рахунку 9:29. Погоду на майданчику робили київські американки Хуаніта Вард і Кімберлі Вільямс. У другій чверті підопічні Дмитра Неволіна оговталися та змог­ли скоротити відставання до 37:46.

Третя чверть матчу була за гостями — 22:13. Завдяки активному пресингу «Динамо» знову повернуло собі 20‑очкову перевагу. Втім, до честі господарок майданчика, кінцівка гри пройшла у цікавій боротьбі. Завдяки серії влучних кидків на останніх хвилинах розрив у рахунку скоротився до 10 очок. Матч завершився поразкою «Франківська» 71:81.

Наступний поєдинок команда Дмитра Неволіна проведе 10 листопада, гостюючи у поточного лідера першості — «Регіни-Баскет-Бар».