Спорт

Франківець може представити Україну на Всесвітній олімпіаді з шахів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У 2021 році світ очікує на нового шахового короля, якого буде визначено на Всесвітній олімпіаді. Українець Петро Голубка претендує на цей визначний титул та готовий створити фурор на міжнародному шаховому олімпі.

В минулому році у зв’язку з пандемією COVID-19 було скасовано проведення Всесвітньої олімпіади з шахів, яка відбудеться вже 44-й раз. Рада Міжнародної шахової федерації (ФІДЕ) та Конгрес визначилися, що варто перенести змагання на літо 2021 року через високий ризик для спортсменів. Проте організатори  залишили відкритим формат проведення заходу. Наразі достеменно невідомо, відбудеться турнір в онлайн чи оффлайн форматі.

Хто ж представить Україну на олімпіаді?

Ні для кого не секрет, що в нашій країні багато талановитих шахістів, проте склад збірної ще до сих пір залишається незатвердженим. Одним із головних претендентів на місце у команді є молодий спортсмен з Івано-Франківська Петро Голубка.

Як повідомляють спортивні новини Мети, 2017 року Україна вибухнула, коли 28-річний франківець зміг здобути титул чемпіона. Протягом всього турніру Петро продемонстрував стійкість характеру та сталеву витримку, здобувши 8 очок з 11 можливих.

У тому ж році новій зірці шахового олімпу України вдалося перемогти на відомих міжнародних турнірах, серед яких «Goteborg Open», який проходив у Швеції, а також  га польському «Меморіал Реміуша Боболовіча» зі швидких шахів у Кракові. Хлопець завзято тренується, та за його словами, на 100% готовий захищати честь України на турнірах міжнародного рівня.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.