Франківці вибороли 4 медалі на Чемпіонаті Європи з таеквон-до І.Т.Ф.

З 17 по 21 квітня у словенському місті Копер пройшов Чемпіонат Європи з таеквон-до І.Т.Ф. Україна виборола там друге загальнокомандне місце, поступившись лише збірній Греції. А от у віковій категорії 11-13 років українці стали першими.

Спортсмени з Прикарпаття вибороли у Словенії чотири медалі – три золотих та одну бронзову, повідомляє Репортер.

Загалом у Чемпіонаті Європи взяли участь команди 30 країн – близько 1000 спортсменів.

• спаринг, вага до 55 кг – золото

Франківець Валентин Слюсар змагався у спарингу, особистій і командній спецтехніці. На пʼєдестал спортсмену зійти не вдалося, але він здобув неймовірний досвід на майбутнє.

Читайте: Франківськ прийняв чемпіонат України з Таеквон-до І.Т.Ф. серед дітей (ФОТО)

Франківці вибороли медалі на Чемпіонаті Європи

Спортсмени дякують за поїздку президенту Федерації Таеквон-До І.Т.Ф. України Віктору Потернаку, міністерству молоді та спорту, тренерам збірної та всім причетним до поїздки.

Низький уклін ЗСУ за можливість представляти Україну на міжнародній арені!

Читайте: Гімнастка з Франківська здобула “золото” у вправах на колоді на Кубку світу