Франківці привезли 15 нагород з чемпіонату України з кікбоксингу

З п’ятниці по неділю, 15-17 травня, в Коблево Миколаївської області відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих, пише sport.if.ua

У змаганнях взяли участь 140 спортсменів з 15 областей України – це був другий етап чемпіонату
України серед рингових дисциплін фул-контакт, лоу кік, та К-1.

Чемпіонат складався з розділів, які проходять на татамі, а саме – лайт-контакт, пойнт файтинг та кік лайт. Нашу область представляли 10 спортсменів які показали відміний результат: 11 золотих, 3 срібні, та 1
бронзову медаль.

– Іван Грищук 1 м. лайт-контакт, пойнт файтинг -79 кг.
– Артем Белов 1 м. лайт-контакт, пойнт файтинг – 89 кг.
– Бабешко Олександра 1 м.лайт-контакт,пойнт файтинг -50 кг.
– Войтович Тетяна 1 м.лайт-контакт,пойнт файтинг -55 кг.
– Демчишин Данило 1 м.пойнт файтинг,та 2 м.лайт-контакт -74 кг.
– Орлов Нікіта 1 м.лайт-контакт,та 2 м.пойнт файтинг -69 кг.
– Грешко Ростислав 1 м.лайт-контакт,та 2 м.пойнт файтинг -57 кг.
– Ворох Василь 2 м.пойнт файтинг,та 3 м.лайт-контакт -63 кг.

Також в рамках чемпіонату України були проведені змагання в абсолютній ваговій категорії
з пойнт файтингу. У цих змаганнях взяли участь вісім кращих спортсменів цього розділу. Іван Грищук переміг у трьох поєдинках і став переможцем: в першому бою Іван переміг в Прокудіна Дмитра з Одеської обл., у другому переміг заслуженого майстра спорту України Братчікова Олександра з Дніпропетровської обл. та у фіналі з рахунком 5-4 перміг майстра спорту міжнародного класу Замятіна Павла з Закарпаття.

Наші спортсмени тренуютяся під керівництвом ЗТУ Солов’я О.Я., ЗМСУ Соловей К.Г. та Трохановського А.Д., та представляють ДЮСШ №1 ФСТ Україна.