Світ Спорт

Франківчанка Оксана Угринчук здобула першість на чемпіонаті України з гірського бігу

У неділю, 22 травня, в селищі Славське, що на Львівщині, відбувався чемпіонат України з гірського бігу. Франківчанка Оксана Угринчук зуміла вибороти на змаганнях з бігу на 8 км впевнену перемогу, повідомляє прес-служба МВК.

1463988179_lu2vystiogm_novyy-razmer

З результатом 46:36:01 Оксана Угринчук на дистанції у 8 кілометрів випередила найближчу переслідувачку аж на 2 хвилини. Ще один легкоатлет з Івано-Франківщини Тарас Тимків на дистанції 12 км був 4-м, з результатом 59:54:90.

В загальнокомандному заліку Івано-Франківська область виборола третю сходинку, з результатом 160 очок.