Франківчанка Людмила Лузан – срібний призер чемпіонату Європи з веслування на каное серед юніорів

В румунському місті Басков завершився чемпіонат Європи з веслування на каное серед юніорів. Івано-Франківськ на змаганнях представляли одразу двоє спортсменів – Людмила Лузан та Михайло Мандзюк.

До теми. Франківчанка стала чемпіонкою світу з веслування у каное-одиночці серед юніорів

unnamed (1)

Нагадаємо, що зовсім нещодавно наші спортсмени стали призерами на чемпіонаті світу, котрий проходив у Португалії.

До Румунії обидва спортсмени їхали з надіями на нагороди. На жаль, Михайло Мандзюк в складі команди української команди, став 4-м відставши від нагороди всього лише на пів секунди.

До теми. Чемпіонка світу з веслування Людмила Лузан розповіла, за що любить рідний Івано-Франківськ

А от Людмила Лузан вкотре підтвердила свій високий клас. Спочатку, в заїзді на 500 м. наша спортсменка стала другою з результатом 2:18.352, а через кілька годин у фіналі на 200 м. також повторила свій результат, завоювавши «срібну» нагороду з часом 48.904.