Світ Спорт

ФК “Прикарпаття” на виїзді розгромило “Арсенал-Київщина”

Перемігши “Арсенал”, ФК “Прикарпаття” після 13 туру набрало 28 очок та зайняло першу сходинку турнірної таблиці.

Фінальний свисток на  Центральному стадіоні ім. Мельника зафіксував рахунок 1:4 на користь ФК “Прикарпаття”. За франківську команду голами у першому таймі відзначилися Ігор Худоб’як (7 хв.) та Володимир Боришкевич (28 хв.), пише Курс.

Після перерви “Аренал” скоротив різницю у рахунку. Голом відзначився Оровіанор Омоко (58 хв)На це франківці відповіли точними ударами Ярослава Конкольняка (60 хв.) та Романа Дитка (90 хв.)

На одне очко менше у “Агробізнеса” з Волочиська, який свій матч 13 туру зіграє завтра.