Двоє коломиян взяли медалі на чемпіонаті Європи з боксу (ФОТО)

До Коломиї повернулися два боксери, які в складі збірної України взяли участь у чемпіонаті Європи з боксу серед школярів. Ці змагання відбулися з 31 жовтня по 9 листопада в місті Анапа в Росії, розповів репортеру тренер Тарас Степанюк.

kolomyja_boxing3

У ваговій категорії до 62 кг чемпіоном Європи став Ярослав Михайлушко. Він по черзі відправляв у нокдауни спортсменів з Туреччини й Угорщини, а у фіналі переміг росіянина.

kolomyja_boxing1

У ваговій категорії 44,5 кг бронзову медаль взяв Арсен Дмитрук. Він переміг суперників з Ізраїля й Угорщини, але в півфіналі програв росіянину.

kolomyja_boxing2

Обидва юні боксери є вихованцями тренера Тараса Степанюка і представляють ФСТ “Колос”.

Збірна України на цьому чемпіонаті виборола 9 медалей (2 золоті, 3 срібні та 4 бронзові) та зайняла друге загальнокомандне місце, перше – збірна Росії.