Дружина заступника міського голови Франківська виграла третю медаль на Кубку світу з біатлону

Сьогодні, 13 грудня, жіноча збірна України з біатлону стала бронзовим призером в естафеті 4х6,5 км на другому етапі Кубку світу в австрійському Хохфільцені.

Юлія Джима, Ольга Абрамова, Валентина Семеренко і Олена Підгрушна посіли третє місце в першій у цьому сезоні естафетній гонці, повідомляє Курс

Перемогли італійки, які обіграли в суперечці за “золото” біатлоністок Німеччини.

Член української збірної Олена Підгрушна – дружина новопризначеного заступника міського голови Івано-Франківська Олексія Кайди.

12022347_1173520406010400_642189636595424144_o_52a14

Як писав КУРС, після “бронзи” в індивідуальній гонці в четвер, 3 грудня, українська біатлоністка принесла своїй збірній медаль такої ж проби двома днями потому.