До фіналу без несподіванок

Минулого тижня відбулися півфінальні матчі Кубка області з футзалу. Незважаючи на напружену боротьбу, до фіналу передбачувано вийшли фаворити – «Епіцентр К» і «Віза Вторма».

До ф_налу без неспод_ванок_2_новый размер

Першим путівку до головного кубкового матчу здобув «Епіцентр» Романа Ярого, якому протистояв ФК «Ревера» – один з аутсайдерів Вищої ліги. На стадії 1 / 4 підопічні Ярого відверто познущались над «Ельдорадо-Галицький Двір», відвантаживши йому вісім сухих м’ячів. Здавалося, що матч проти «Ревери», для якої саме потрапляння до півфіналу можна вважати досягненням, складеться ще простіше. Проте команда, яка зараз виступає під орудою граючого тренера Володимира Рія, попсувала нерви опоненту.

Звісно, «Епіцентр» діяв активніше, грав першим номером, але м’яч вперто не йшов у ворота. Відкрити рахунок вдалось лише на 10-й хвилині – завдяки влучному удару іншого граючого наставника – Романа Ярого. Вдалим для «синьо-білих» вийшов початок другої половини гри, коли «Епіцентру» вдалось забити одразу двічі. Але в цій грі ще нічого не було вирішено. Спочатку «Ревера» забила два голи і відновила інтригу в протистоянні. Відносний спокій першої половини матчу змінився атаками в обидві сторони, результатом чого стали ще чотири м’ячі, які команди забивали по черзі. У підсумку ­підопічні Романа Ярого таки втримали перемогу з рахунком 5:4, але команда Володимира Рія була близькою до того, щоб подарувати сенсацію.

До ф_налу без неспод_ванок_1_новый размер

Роман Ярий зазначив, що «Епіцентр» повністю контролював гру, і за рахунку 3:0 наставник вирішив надати ігрову практику тим, хто не так часто виходить на паркет. «Це обернулось певними проблемами, але за рівнем майстерності наша команда сильніша, тож ми довели гру до логічного завершення, – сказав тренер. – А «Ревера» молодці, показали хорошу гру і змогли реалізувати свої моменти».

В іншому півфінальному поєдинку зустрічались «Віза Вторма» та «Городенка». До Івано-Франківська городенківці приїхали із великою групою підтримки, яка протягом усієї гри штовхала команду вперед. Можливо, саме палкі вболівальники допомогли «Городенці» відкрити рахунок вже на другій хвилині, але «Віза» за хвилину відновила паритет. У цьому матчі періоди активності змінялись відносно спокійними відрізками. Наступний серйозний сплеск припав на хвилини з 15 по 18, коли команди забили тричі. Спочатку гравець «Візи Вторми» Орест Януш відзначився дублем, на що точним ударом відповів Юрій Гавриш. До кінця матчу рахунок ще міг змінитись, але «Візі» вдалось довести гру до перемоги.

До ф_налу без неспод_ванок_3_новый размер

У чемпіонаті області «Епіцентр К» і «Віза Вторма» також посідають перші дві сходинки, причому команда Романа Ярого аж на 9 очок випереджає переслідувача. Перед фіналом Кубка, який відбудеться 5 березня, суперники ще проведуть очну зустріч у чемпіонаті. Наставник «Епіцентру» стверджує, що його підопічні завжди грають лише на перемогу, тож так буде і у двох найближчих матчах з головним конкурентом.