Дербі від хокеїстів

Цими вихідними в Івано-Франківську відбувся принциповий хокейний матч. У рамках Західноукраїнської аматорської хокейної ліги (ЗУАХЛ) «Цунамі» приймало хокейний клуб «Калуш». Емоційний матч потішив багатьма закинутими шайбами.

«Калуш», до заявки якого увійшли багато юних хокеїстів, здобув перемогу над досвідченими гравцями «Цунамі». Рахунок у першому періоді відкрили господарі, та до перерви калушани зуміли відігратись і вийти вперед 1:2. У другому періоді «Цунамі» зрівняло рахунок, але це виявився останній гол господарів того дня. Натомість, хокеїсти «Калуша» практично з будь-якої позиції кидали по воротах франківців і це дало результат. До кінця періоду вони вже вели 2:3.

У третій двадцятихвилинці гості остаточно розігрілися та закинули ще три шайби, довівши рахунок до розгромного – 2:6.

Після цього матчу «Калуш» продовжує лідирувати в ЗУАХЛ, маючи в активі 12 очок. «Цунамі» на п’ятому місці.