Денис Ворона з Франківщини став чемпіоном України

З 15 по 20 березня у Львові проходив відкритий чемпіонат України з кульової стрільби серед дорослих. Команду Івано-Франківської області представляли 9 вихованців Рогатинської СДЮСШОР, та три учні Рогатинської ДЮСШ обласної ради.

20160317_132809

Особливого успіху досяг Денис Ворона (тренер Володимир Ворона) який, незважаючи на свій юнацький вік, став чемпіоном України у вправі МП-10 (швидкісна стрільба з пістолета, 25м).

Денис переміг титулованих спортсменів України – Заслужених майстрів спорту та майстрів спорту міжнародного класу, які брали участь в даних змаганнях.

В наступній вправі МП-8 (швидкісна стрільба з пістолета по 5-ти мішенях, 25м), Денис Ворона знову продемонстрував свою майстерність, зайшовши у фінал шостим, виборов четверте місце, одним очком поступившись іменитим призерам.

Команда чоловіків (Лев Запотічний, Назар Коваль, Віктор Мручак та тренери Ярослав Коваль, Юрій Кізима) у вправі ГП-12 (рухома мішень, 10 м) завоювала срібні нагороди, у вправі ГП-11 – бронзові.

У вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, 10 м ) команда чоловіків (Денис Ворона, Олег Зуб, Олег Смагула та тренери Володимир Ворона, Мирослав Іванців, Віктор Бичинський) зайняла 4-е місце.

Команда дівчат (Лілія Коваль, Руслана Пащин, Мар’яна Будинська та тренери Ярослав Коваль, Юрій Кізима) у вправах ГП-11 та ГП-11а (рухома мішень 10 м) зайняла 4-е місце.

За результатами змагань Денис Ворона включений до збірної команди України для виступу на Чемпіонаті Європи в травні 2016 року.