Анна Рогович

Цього тижня відзначаємо коломийську боксерку Анну Рогович. За золото на Кубку України, працьовитість і добру спортивну впертість. Вона все голосніше заявляє про свої наміри взяти участь у літній Олімпіаді наступного року.

Ще минулоріч Аня виступала у вазі до 54 кг, була тут і чемпіонкою України, і володарем національного Кубка. Цього ж року почала непростий шлях у категорії до 51 кг, яка у жіночому боксі є олімпійською. Приціл цілком зрозумілий – Лондон-2012.

Ще наприкінці лютого Рогович дебютувала у цій вазі на чемпіонаті України, одразу виборовши срібну медаль. А днями у Вінниці стала найсильнішою в Кубку. Чотири бої – чотири впевнені перемоги.

На Кубку України медаллю відзначилась і старша сестра Анни – Яна Сідор, яка виборола срібло у вазі до 60 кг. Обох спортсменок тренує їхній батько, заслужений тренер України Іван Ющенко.

Зараз Анна Рогович вже готується до наступних змагань. Наприкінці листопада у російському Сургуті вона виступить на Кубку світу серед нафтових країн. А наступного року в Китаї відбудеться чемпіонат світу серед жінок. Саме там розігруватимуться ліцензії на Олімпійські ігри 2012 року. Побажаємо нашим дівчатам перемоги!