13-річна франківчанка здобула дві бронзи на чемпіонаті світу з карате (ФОТО)

З 20 до 22 жовтня в угорському Будапешт відбувся чемпіонат світу з карате. У змаганнях серед кадетів віком до 14 років взяла участь представниця Федерації Кйокушінкаі карате унія України спортсменка з Івано-Франківська Мар’яна Сливінська. Дівчина виборола медалі у розділах КАТА (техніка виконання вправ) та КУМІТЕ (бої), пише прес-служба МВК.

1477379153_dsc01600_novyy-razmer

У змаганнях брали участь більше 50 команд з різних країн світу. У розділі КАТА Мар’яна у 1/8 фіналу та чвертьфіналі перемогла спортсменок з Угорщини. У півфіналі суперницею українки була представниця Швеції. Роздільним рішенням суддів перемогу отримала шведка – у Мар’яни “бронза”. У розділі КУМІТЕ Мар’яна Сливінська також виборола третє місце.