Соціум

«Згуртовані». У Франківську волонтери збирають ще на 700 тактичних аптечок

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Благодійний фонд «Згуртовані», який вже майже два роки збирає для військових тактичні аптечки та наплічники, сьогодні потребує допомоги в зборі ще на 700 аптечок.

Наразі саме така кількість незакритих запитів на аптечки є у фонду. Про це в ефірі «Західного полюсу» зазначили його співзасновниці Надія Міщенко та Надія Гатало.

Згуртовані

Волонтерки розповіли, що почали займатися комплектуванням аптечок на початку повномасштабного вторгнення.

Тоді всі займалися всім, – пригадують вони. – Приїздила різна гуманітарна допомога і в певний момент був запит саме на тактичні військові аптечки. Тож ми взялися їх комплектувати. Консультувалися з медиками, військовими, багато читали, вчилися і наразі у нас уже повністю відпрацьований процес. Наразі фонд вже видав більше 6000 тактичних аптечок. Плюс ми ще формуємо медичні наплічники. Це безпосередньо для військових медиків.

Наразі всі необхідні компоненти для комплектації купують в Україні. Кажуть, у нас все є і воно хорошої якості. Єдине, що купують закордоном – у США, це оклюзійні наліпки.

Що цікаво, фонд розробив ілюстрований посібник з тактичної медицини, який ставить в кожну аптечку.

На початках ми ставили звичайні інструкції і десь було розуміння, що їх ніхто не читає, – розказують волонтерки. – І от в мережі ми натрапили на ілюстрації Руслана Піхоти. Він військовий, робив такі замальовки зі свого військового життя. Ми звернулися до нього з ідеєю, і він в окопі, в альбомі для малювання, намалював посібник з такмеду, в якому чітко прописані дії, як себе рятувати.

Основна фінансова частина, за яку купують комплектуючі, це, звісно, донати.

Ця теза, яку повторюють всі навколо, що кожна гривня важлива, що не буває маленьких донатів – це правда, – каже Надія Гатало. – Бо інколи люди думають: «Що там мої 50 грн вирішать?». А ці суми якраз і складаються у ці величезні цифри.

Для збору коштів також проводять розіграші. До речі, одним із співзасновників фонду є Фоззі з ТНМК.

Тому ми час від часу маємо якісь цікаві речі від зірок, які розігруємо, – кажуть волонтерки.

Якраз зараз триває розіграш листівок з підписом Залужного.

Наразі, в нас незакриті запити – на 700 аптечок. Ця робота затребувана, необхідністю велика, тож запрошуємо долучатися, – наголошують у фонді.

Долучитися можна тут:

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.