Соціум

Занурювальні насоси для системи водопостачання

Google+PinterestLinkedInTumblr

У системах водопостачання малоповерхового заміського будівництва застосовують такі типи насосів: поверхневі й заглибні. Найбільшого поширення набули глибинні насоси, придбати які можна на сайті https://skvagina.com.ua/. Це пов’язано з тим, що поверхневі насоси призначені для подачі чистої води і зазвичай використовуються в тому випадку, якщо відстань до дзеркала води в джерелі невелика (становить не більше 8 метрів). У тому випадку, якщо відстань більша, рекомендуються до застосування глибинні насоси.

Свердловинні та колодязні насоси

Занурювальні насоси мають міцний герметичний корпус. Залежно від конструкції глибинні насоси бувають свердловинними і колодязні.

Свердловинні насоси використовуються для підйому води з великої глибини або ж для горизонтальної подачі води з водойми (також річки або озера). Свердловинні насоси мають невеликий діаметр. Завдяки своїм компактним розмірам насоси свердловин дозволяють перекачувати рідину з свердловин невеликого діаметру. Найбільш поширені розміри даних насосів складають від 2 до 6 дюймів. Охолодження електродвигуна свердловинного насоса здійснюється за допомогою жене води.

Переваги

Головними перевагами свердловинних насосів є:

1. Універсальність використання.

2. Стійкість до корозії.

3. Можливість подачі води з великих глибин.

4. Захист від перепадів напруги.

5. Цілорічна експлуатація.

6. Можливість очищення води при комплектації фільтром.

7. Можливість установки поблизу від вапняного, замуленого або піщаного дна.

8. Надійність.

9. Тривалий термін експлуатації.

Призначення

Занурювальні колодязні насоси призначені для подачі води з неглибоких свердловин, колодязів, штучних резервуарів, відкритих водойм. На відміну від свердловинних насосів, колодязні мають внутрішню систему охолодження двигуна, тому даний насос може працювати при змінному рівні води, і не перегрівається при частковому зануренні у воду, і може бути поміщений в колодязь або свердловину великого діаметру.

Практично всі моделі заглибних насосів оснащені поплавковими вимикачами, що оберігають обладнання від поломки. Колодязні насоси зазвичай оснащені функцією вимкнення при відсутності води. За рахунок більшого діаметра в порівнянні з свердловинними насосами колодязні володіють більшою продуктивністю. Вартість колодязних насосів нижча, ніж свердловинних. При цьому слід враховувати, що колодязні насоси відрізняє менша глибина всмоктування рідини в порівнянні з свердловинними.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.