Соціум

Захистіть свої рослини від шкідників!

Google+PinterestLinkedInTumblr

Коли сільськогосподарські рослини ростуть, на них дуже часто негативно впливають навколишнє середовище, комахи-шкідники та хвороби. Тож необхідно вчасно реагувати на негативні фактори, щоб урожай залишився цілим і не ушкодженим. На сайті https://vseroste.com.ua/protruiniki-40 можна замовити засоби захисту, завдяки яким рослини збільшать свою силу, стануть менш схильні до хвороб, успішно рятуючись від комах та різких перепадів температури.

Засоби, що захищають рослини, збережуть город від таких шкідників, як колорадський жук, хрущ, попелиця, капустянка та інших шкідливих комах, попередять появу хвороб, або ж вчасно розпочнуть їх лікувати, а також простимулюють і підживлять рослини за допомогою комплексу добрив та речовин, що регулюють ріст.

Усі продукти мають високу ефективність і відповідні сертифікати, що засвідчують їх якість.

Якими бувають засоби, що захищають рослини

Засоби захисту рослин поділяються на наступні види:

1. Гербіциди від бур’янів.

2. Інсектициди від шкідників.

3. Фунгіциди від хвороб.

4. Протруйники.

5. Родентициди від гризунів.

6. Репеленти від побутових шкідників.

7. Прилипачі.

8. Садова побілка.

Гербіциди від бур’янів

Розростання небажаних бур’янів на городах, а також в садах – звичне явище. Вони дуже шкодять культурним рослинам, позбавляючи їх вологи та харчування. Якщо території невеликі, бур’яни можна просто пополоти. На значних же площах не обійтися без гербіцидів – спеціальних хімічних отрутохімікатів, що знищують бур’яни.

За класами гербіциди поділяються на засоби селективної та суцільної дії. Перші діють лише на конкретні шкідливі рослини, ніяк не впливаючи на інші. Ними ліквідують бур’яни в городі та саду. Другі тотально знищують траву. Вони підходять для обробки таких територій, як аеродроми, залізниці та промислові підприємства. Знайти потрібні засоюи можна за посиланням https://vseroste.com.ua/vid-burianiv-gerbitsidi-68.

Інсектициди від шкідників

Про самостійному вирощуванні вітамінної продукції для столу, завадити вашим планам можуть комахи-шкідники. В таких випадках, врожай захистять спеціальні препарати – інсектициди, які дуже популярні серед садівників та городників.

Якщо говорити про походження, то інсектициди бувають органічними, неорганічними і біологічними.

Неорганічні складаються з таких сполук, як ртуть, сірка та мідь. До органічних належать сполуки хлорорганічного та фосфорорганічного типів, разом з піретроїдами та піретринами.

Біологічні ж препарати складаються з мікроорганізмів і продуктів їх життєдіяльності, згубно впливаючи на комашині популяції.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.