Соціум

11 жовтня місто увімкне опалення в лікарнях – Марцінків (ОНОВЛЕНО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Міський голова Руслан Марцінків розповів про підготовку до опалювального сезону. Каже, підготовка триває. У зв‘язку з похолоданням місто готується  увімкнути опалення в лікарнях, якщо виникне така потреба, пише Репортер.

Йде похолодання. Найперше ми увімкнемо лікарні, якщо така температура збережеться завтра і післязавтра. Увімкнемо по листах керівників, які сьогодні мають визначити потребу, – говорить Руслан Марцінків.

Згодом міський голова повідомив, що для міських лікарень опалювальний сезон розпочнеться вже завтра, 11 жовтня:

Від завтра розпочинаємо опалювальний сезон. Щоправда, запускаємо тепло в заклади охорони здоров’я. Відповідну температуру в лікарнях мусимо підтримувати. Тим паче маємо звернення від керівників закладів. Тому дав доручення запустити відповідні котельні, аби було пацієнтам та персоналу тепло. Якщо надворі буде ще холодніше – будемо опалювати школи, садки та будинки. Все згідно з нормами та температурним режимом.

Ще кілька котелень на щепі в рамках угоди про партнерство було збудовано у Франківській громаді, які будуть обслуговувати профтех освіту та кілька мікрорайонів міста.

Читайте також: Ремонт на Чорновола у Франківську планують завершити наступного тижня

Маймо підписані угоди на газ з Нафтогазом України. Тому ми до опалювального сезону готові. Будуть, очевидно, проблеми там, де є зношені внутрішньобудинкові мережі. Але, думаю, опалювальний сезон буде вчасно, – каже міський голова.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.