Соціум

З травня відбудеться перепризначення субсидій для прикарпатців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З 1 травня буде відбуватися перепризначення субсидії на наступний період.

Заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко наголосив на тому, що результати верифікації виплат субсидій показують, що не всі, хто отримав житлову субсидію, потребують такої підтримки від держави, пише ЛігаЗакон. перепризначення субсидії

Деньги на батарее, в Киеве, 17 июня 2016 г. Национальная комиссия, осуществляющая госрегулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг, повысила тарифы на тепловую энергию и услуги центрального отопления на 75-90% с 1 июля 2016 года. Фото Гонтар Владимир / УНИАН

“Для прикладу, маємо ситуацію, коли особа оформила житлову субсидію і буквально через декілька тижнів майже на 1 млн грн купує валюту. Субсидія – це адресна соціальна допомога тим, хто не може, а не тим, хто не хоче сплачувати за комунальні послуги”, – прокоментував Віталій Музиченко.

Як вже повідомлялося, 14 квітня 2021 року уряд прийняв рішення, яким, за словами посадовців, “посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів”.

Повного тексту цього акта досі нема, але відомо, що посилено вимоги під час призначення житлових субсидій у частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, перетину кордону тощо.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.