Соціум

З 27 грудня у Франківську можна буде ялинку в горщику взяти в оренду

Google+PinterestLinkedInTumblr

Вже традиційно, напередодні Нового року та Різдва Христового у Франківську можна позичити живі ялинки в горщиках. Таку акцію традиційно проводить Екологічний центр Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.  Отримані з оренди ялинок кошти спрямують для допомоги ЗСУ, пише Репортер.

Орендувати ялинку в горщику

Позичити ялинки можна буде 27 грудня з 10:00 до 16:00 год за адресою: вул. Софрона Мудрого, 22 (колишня Гарбарська) Детальнішу інформацію можна отримати за тел. 0979831680

Нагадаємо, цього року лісгоспи на Прикарпатті не продаватимуть живі зрубані ялинки. У столиці не погодили ліміт для заготівлі ялинок, які росли уздовж ліній електропередач і газо- та нафтопроводів. Ялинки можна буде купити у приватних квіткових та садово-городніх магазинах. Майже у кожному районі є приватні розсадники, які вирощують туї та ялинки. А у лісгоспах можна придбати ялинкові гілки. Також цілий рік у лісгоспах можна купити ялинки у горщиках.

За деревця на підставках, зроблені з живих гілок, треба віддати від 80 до 1000 грн, залежно від розміру. Живі зрубані ялинки коштують від 200 грн за 70 сантиметрове дерево до 1000 грн за двометрове. Гілки продають по 20 грн. Штучні ялинки цьогоріч коштують від 1200 до 4200 грн.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.