Соціум

З 1 липня у Франківську запрацюють дев’ять чергових дитсадків (СПИСОК)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 8 червня, начальниця управління освіти і науки Івано-Франківської міськради Наталія Микула розповіла під час оперативної розповіла, які чергові садочки працюватимуть у місті.

За її словами усі франківські заклади дошкільної освіти з 1 по 30 червня працюватимуть у звичному режимі. А уже з 1 липня працюватимуть тільки 9 з них, пише Репортер.

“Цьогоріч ми відкриваємо роботу дев’яти чергових закладів дошкільної освіти. Це є практично найбільші заклади у Франківську. Це заклади, у яких є 13, 14, 10, 11 груп. Тобто для того, щоб ми могли охопити якнайбільшу кількість дітей у літній період. Ще раз наголошую, що ці 9 садків працюватимуть з 1 липня до 22 серпня. А вже з 25 серпня усі садки розпочнуть свою роботу у звичному режимі”, – розповіла Микула.

Тож у Франківську працюватимуть такі чергові садочки: №1 “Калинонька”, №9 “Дзвіночок”, №3 “Бджілка”, №12 “Струмочок”, №10 “Катруся”,  №12 “Струмочок”,  27 “Карпатська казка”, №28 “Квітка Карпат”, №29 “Кобзарик” та №35 “Вишиванка”.

На всіх місця не стане. Куди у Франківську віддати дитину на літо (ФОТО)

Також Микула розповіла, як записати дітей до чергових садків. За її словами,  першочергового записуватимуть дітей батьків, які працюють влітку. Записатися можна буде до 18 червня.

“Батькам потрібно звернутися у свій рідний заклад з офіційною заявою та вказати про потребу перебування дитини у черговому садку. У заяві є потреба вказати домашню адресу та контактний телефон. Також через карантинні обмеження є вимоги до медичних карток, але керівники садочків самі формуватимуть особові справи дітей та передаватимуть їх у чергові заклади”, – додала вона.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.