Соціум

Як винайняти квартиру без посередників?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Оренда квартири через агентства нерухомості – один із найпоширеніших способів пошуку орендованого житла. При цьому такий спосіб пов’язаний з додатковими витратами, оскільки рієлтори беруть чималий відсоток за послуги. Додайте сюди необхідність оплати поточного та останнього місяців та отримайте кругленьку суму. У цій статті ми розповімо, як винайняти квартиру без рієлтора.

Як винайняти квартиру без посередників Івано-Франківськ

Поради щодо вибору квартири

Можна виділити три способи пошуку житла без посередників:

  1. Сарафанне радіо – ви можете запитувати у друзів та знайомих з приводу вільної квартири для оренди.
  2. Тематичні видання – такий спосіб дещо застарів, тому що друкованих джерел стає дедалі менше.
  3. Портали з пошуку нерухомості – у цьому плані варто відзначити сайт https://www.country.ua, який займає одну з провідних позицій в Україні.

Звичайно, варто віддати перевагу саме третьому варіанту, оскільки він пропонує найбільший вибір нерухомості.

На сайті COUNTRY.UA ви зможете знайти варіанти, які підійдуть як за ціною, так і станом житла. Також варто відзначити наявність фотографій, що дозволяють зрозуміти, чи варто докладніше зупинятися на оголошенні.

Що враховувати під час вибору житла?

Відразу обмовимося, хоч би яким був вибір нерухомості в агентств, він обмежений лише їхніми клієнтами. Якщо ж говорити про спеціальні портали, ви можете обирати з безлічі варіантів. При цьому важливо визначитися з такими моментами:

  • місце розташування квартири;
  • квадратура та планування;
  • поверх;
  • первинний чи вторинний фонд;
  • вартість;
  • стан житла;
  • наявність меблів.

Ще один момент, який говорить на користь самостійного пошуку – будь-який рієлтор намагатиметься замаскувати недоліки житла. Якщо ж ви шукатимете квартиру самі, то і її огляд проводитиметься в присутності власника, який, як показує практика, робить це чесніше, а також охочіше йде на торг за ціною.

Також не забувайте прописати в договорі оренди всі пункти, що вас цікавлять. Послідовно підійшовши до питання вибору квартири, ви не тільки знайдете відмінне житло, але й зможете заощадити на агентських послугах.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.