Соціум

Як вибрати опалювальні печі на дровах для будинку

Google+PinterestLinkedInTumblr

Одне із закономірних питань, що виникають у тих, хто займається проведенням індивідуального опалення – як вибрати опалювальні печі, щоб вони рівномірно гріли, при цьому не споживали дуже багато дров або вугілля? Часи звичайних моделей давно пройшли – сучасні компанії випускають моделі пролонгованої горіння, здатні віддавати тепло протягом 12-24 год від однієї закладки. Чим керуватися, вибираючи опалювальні печі на дровах, якими параметрами вони повинні відповідати?

Опалювальні печі на дровах: переваги

Навіть найякісніші опалювальні печі на дровах поступаються газовим котлам, але при відсутності централізованої подачі газу вони стануть оптимальним рішенням. Їх обслуговування обійдеться дешевше, при цьому величезний плюс таких конфігурацій – в доступності і дешевизні палива. На відміну від стаціонарних опалювальних печей на дровах, окремо стоять модифікації ергономічні, які не займають багато місця і не поступаються їм по тепловіддачі. До плюсів відноситься:

  • багатозадачність – сьогодні можна купити опалювальну піч на дровах класичного типу або з варильною поверхнею. Вона дозволяє використовувати її не тільки як опалювальну техніку, а й повноцінну заміну кухонній плиті;
  • екологічна безпека – при згорянні дрова виділяють приблизно стільки ж вуглекислого газу, як і в умовах природного гниття;
  • естетичність – печі опалювальні на дровах відрізняються оригінальним виконанням і не потребують облицюванні.

Опалювальні печі для дому на дровах: матеріали

При виборі подібної техніки потрібно відштовхуватися від різновиду металу, що лежить в основі. Якщо ви хочете купити опалювальні печі на дровах для будинку, які прослужать роками навіть за умови постійного розпалювання, вибирайте моделі з чавуну. Це найміцніший, довговічний і надійний матеріал, стійкий до будь-якого зовнішнього впливу. Такі опалювальні печі для дому на дровах прогріють повітря не так швидко, як сталеві, але прослужать вони довше. Вони будуть віддавати тепло навіть після повного прогорання палива.

Сталеві дров’яні опалювальні печі миттєво нагріваються. Це великий плюс, якщо вам потрібно нагріти приміщення до приїзду родини. Але так само швидко вони і остигають. Вибираючи сталеві опалювальні печі дров’яні, враховуйте, що їх слабке місце – це зварні шви. Від постійних перепадів температури вони можуть розійтися. Особливо це актуально для недорогих торгових марок. Якщо ж ви вирішили сталеві опалювальні печі на дровах купити, то для посилення їх тепловіддачі облицюйте корпус шамотом.

Опалення піч на дровах: функціонал

Це важливий параметр, оскільки від нього залежить спектр додаткових завдань, які можна закрити за допомогою грубки. Всі дров’яні печі для дому купити які можна в українських магазинах, діляться на три великі класи за своїм призначенням:

  • опалювальні. У них одне призначення – прогрів. Це найчисленніший клас. Магазин дров’яних печей Лійка реалізує до сотні подібних найменувань;
  • опалювально-варильні. Їх відмінність – у врученій панелі на верхній частині корпусу. Такі зміни ідеально підійдуть для мисливського будинку або дачі;
  • печі-каміни. Поєднують в собі можливості звичайної печі і каміна. За другу функцію відповідає вбудована в дверцята скляна вставка, що відкриває вид на живе полум’я.

Де купити опалювальну піч на дровах європейської розробки?

Якщо ви шукаєте висококласні печі для дому на дровах купити їх можна на сайті Leyka.com.ua. Це спеціалізований інтернет магазин дров’яних печей з відмінним вибором найменувань на будь-який смак. До кожної модифікації вказані детальні технічні характеристики (потужність, габарити), вартість, а також відгуки від реальних покупців.

Будь-яка, представлена в каталозі опалювальна піч на дровах, продається з офіційною гарантією та в заводській збірці. При цьому ціна на неї максимально демократична. Leyka також відрізняється чудовим рівнем сервісу, оперативною комплектацією замовлення. Доставка здійснюється в будь-який район Києва та по всіх містах України зі складами обраної транспортної компанії.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.