Соціум

Як в Івано-Франківську оновлюють військово-облікові дані у ЦНАПі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Упродовж 20 травня у 22 ЦНАПах Івано-Франківської громади 97 людей оновили свої військово-облікові дані.

Про це Суспільному повідомила адміністраторка територіального підрозділу центру надання адмінпослуг “Каскад” Людмила Хлібкевич.

З 20 травня у цьому територіальному підрозділі можна оновити свої військово-облікові дані.

дані
Оновлення військово-облікових даних у ЦНАПі. Суспільне Івано-Франківськ

За словами Хлібкевич, упродовж дня у територіальному підрозділі “Каскад” цією послугою скористалися 26 військовозобов’язаних. Серед них — Андрій Іванишин. Чоловік пояснює, чому прийшов оновити дані.

Андрій Іванишин. Суспільне Івано-Франківськ

Вчора зареєструвався в “Резерв+”. Працюю на роботі, дані не “підтягнулися”. Розумію, що треба до всього ставитися відповідально. Треба просто прийти оновити дані. Зараз живемо у важкий час, треба це зробити обов’язково, — каже Андрій Іванишин.

Оновлення військово-облікових даних у ЦНАПі. Суспільне Івано-Франківськ

Люди мають особисто звернутися у ЦНАП.

Мова йде про військовозобов’язаних чоловіків та жінок віком від 18 до 60 років.

дані
Адміністраторка територіального підрозділу центру надання адмінпослуг “Каскад” Людмила Хлібкевич. Суспільне Івано-Франківськ

Треба прийти з паспортом, ідентифікаційним кодом, а також з телефоном, тому що через нього проходить верифікація. Результатом нашої зустрічі з людиною є якраз витяг про те, що вона зареєстрована у військово-обліковому реєстрі, — пояснює Людмила Хлібкевич.

З її слів, люди приходили не лише оновити дані, а й проконсультуватися. Так вчинив Анатолій Попадинець.

дані
Оновлення військово-облікових даних у ЦНАПі. Суспільне Івано-Франківськ

Я завантажив застосунок. Мої дані — оновлені. Я перебуваю на обліку, але оскільки працюю у сфері, де маю бронювання, ці дані не підтягнуло. Тому прийшов проконсультуватися, чи треба йти до ТЦК, чи можна зробити тут, — говорить Анатолій Попадинець.

дані

Через велику кількість користувачів сервер був перевантажений, тож витяг з реєстру формувався не одразу, пояснює Людмила Хлібкевич. З такою проблемою стикнувся й Руслан Осудар.

дані
Руслан Осудар під час консультації. Суспільне Івано-Франківськ

Я прийшов сьогодні в ЦНАП оновити, просидів до години, витяг з реєстру так і не отримав. Бо система “зависла” чи не працює. Ніхто не знає, що далі, — каже чоловік.

У головному офісі ЦНАПу, що на вулиці Незалежності у Франківську, оновити дані можна було з 18 травня, з моменту вступу у дію нового закону про мобілізацію. Цього дня послугою скористалися 58 військовозобов’язаних.

Читайте: На Харківському напрямку кількість боєзіткнень знизилась майже удвічі

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.