Соціум

Як швидко та якісно прочистити раковину?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Напевно кожному з нас добре відома ситуація коли на кухні забилась раковина. І трапляється це зазвичай в найбільш неочікуваний момент. Дехто намагається ліквідувати проблему самостійно. Але коли засмічення серйозне й позбутися від нього в домашніх умовах неможливо, тоді варто звернутися до професіоналів які зроблять це швидко і якісно.

Де можна замовити послугу прочистки раковини?

Якісну послугу прочистки раковини можна замовити тут trubolub.com.ua/uslugi/prochistit-rakovinu/. Фахівці компанії «Труболюб» зможуть швидко та професійно прочистити засмічену раковину за доступною ціною. На сайті компанії ви можете детальніше ознайомитись з послугами та вивчити ціни на них.

Якщо ви вирішили замовити послугу прочистки раковини, але у вас є додаткові питання залишайте заявку на сайті компанії «Труболюб» і менеджер-консультант обов’язково з вами зв’яжеться. Доступна вона цілодобово. На сайті trubolub.com.ua можна ознайомитись з відгуками клієнтів які вже скористались такими послугами.

Найбільш поширені причини засмічення раковини

Однією з найбільш поширених причин засмічення раковини на кухні є жировий наліт, який утворився на стінках каналізаційних труб. В таких випадках спочатку спостерігається погане стікання води в каналізацію. Це може супроводжуватись характерними звуками, вода починає сильно хлюпати. Якщо з часом такий наліт не прибрати то він може стати причиною грубого засмічення труб. Далі вода просто перестане проходити взагалі. І тоді прочистити його самостійно шансів дуже мало. Ви звісно можете спробувати. Дехто для цього використовує окріп, хтось намагається позбутися засмічення за допомогою харчової соди та оцту. Інколи в хід навіть йде побутова хімія. Але в більшості випадків такі прості способи не дають ефективності.

Дієві методи, які допоможуть прочистити раковину

Якщо народні методи не допомогли, позбутися засмічення допоможе вантуз і трос. Потрібно встановити чашу вантуза на зливний отвір. Потім увімкнути воду і почекати поки вона закриє гумовий ковпак. Перекрийте воду і різко вийміть вантуз. Потрібно зробити кілька таких рухів. Це повинно допомогти засміченню просуватись. Прочистити трубу можна за допомогою троса. Для цього кінець приладу повільно опускають в злив і обережно виштовхують засмічення в каналізаційну систему.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.