Соціум

Як подати документи до реєстру волонтерів щодо спрощення оподаткування?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Головне бажання, яке загадають українці в новорічну ніч, – закінчення війни та покарання держави-агресора. Але до того часу потрібно консолідуватися, об’єднуватися та допомагати ЗСУ перемагати. Саме з метою допомогти, від початку російського військового вторгнення, створювалися волонтерські організації. Вони мають певний бюджет, а також людей, які подають відповідні звіти.

Особливості оподаткування для волонтерів

З початком війни з’явилися поодинокі волонтери, які самостійно допомагають армії та постраждалим від військових дій. Основна складність, яка пов’язана з волонтерством – це те, що пожертви, організовані в телеграм каналах та інших месенджерах, зазвичай збираються на банківську карту. Це може викликати певні складнощі та питання податкової інспекції. Саме тому у Верховній раді нещодавно прийняли новий закон, щодо внесення поправок у законодавство оподаткування волонтерів.

За інформацією сайту новин https://zahid.espreso.tv/novyny-lviv, 7 грудня президент підписав поправку до законів про оподаткування волонтерів. В той же час були введені деякі додаткові пільги для цієї категорії населення. Люди, які допомагають армії, звільняються від сплати 18% та 1,5% збору на потреби армії. Тепер кожний волонтер може прийти до податкової з зібраними документами та написати заяву для включення у певний реєстр. Саме цей документ дозволить не сплачувати податки на гроші, які збирає волонтер для замовлення необхідних речей для військових, або переселенців.

Які документи потрібні для внесення в реєстр волонтерів?

Насправді перелік досить простий та доступний для кожної людини:

  • Копія ідентифікаційного коду
  • Паспорт
  • Та виписка з банківської установи, щодо рахунку на які здійснювався збір коштів

Також у Кабінеті Міністрів пообіцяли, що внесуть можливість подання документів у реєстр для волонтерів в Дії. Зареєструватися можна буде всього декілька кліків та нікуди не їхати. Документи потрібно подати до кінця поточного року, але наразі було подано прохання на подовження терміну для прийняття заяв.

У більшості волонтерів виникали деякі питання та складнощі у збиранні необхідного пакету документів. Але сам процес реєстрації злагоджений та дуже простий. Вдалося впоратися всього за декілька хвилин.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.