Соціум

Як обрати офісні меблі згідно з правилами ергономіки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Напевно, всі ми читали поради по правильній організації робочого процесу. Щогодини роби перерви, давай очам відпочинок, розминайся, гуляй, перемикайся на іншу діяльність. В теорії це чудово, але як бути з вічними дедлайнами, коли ти настільки занурений в роботу, що весь день можеш не відривати голови від комп’ютера? Тут допомогти може тільки поліпшення ергономіки твого робочого місця, тобто правильно підібрані офісні меблі.

Як обрати офісні меблі згідно правил ергономіки

Чому при виборі офісних меблів важлива ергономіка

За цілою наукою про створення продуктивного робочого простору стоять прості ідеї: комфорт і оптимізація. Для отримання практичних порад з підвищення ергономіки ми звернулися в магазин офісних меблів https://eversolid.com.ua/. Ось що радять експерти:

  • підніми монітор або ноутбук на рівень очей за допомогою підставки
  • підбери зручні меблі для офісу, які допоможуть тобі без зусиль підтримували тіло в правильному положенні
  • тримай все необхідне під рукою, знайшовши для кожної речі своє місце
  • прибери зайве подалі, щоб не захаращувати простір
  • обирай стильні меблі та аксесуари, на які тобі приємно дивитися

Облаштувавши свій кабінет за правилами ергономіки, ти створиш комфортний робочий простір, де зможеш повністю сконцентруватися на роботі. Сидіння в правильному положенні позбавить тебе дискомфорту в спині, шиї і плечах, тож ти перестанеш відволікатися на неприємні відчуття. А знайшовши для кожного предмету своє місце, тобі більше не потрібно буде витрачати час на пошук важливих речей.

Що враховувати при виборі ергономічних офісних меблів

Обираючи меблі в кабінет, перш за все потрібно звернути увагу на їхню якість. Моделі, виготовлені з міцного металу та натурального дерева прослужать набагато довше, ніж аналоги з пластику та алюмінію. Розібравшись з матеріалами, варто уважно ознайомитися з характеристиками кожного предмету. Перед тим, як купити офісні меблі, зверни увагу на наступні моменти:

  1. Щоб зберегти правильну поставу та припинити сутулитися, тобі потрібно підняти екран комп’ютера на рівень очей. Встанови підставку під монітор або ноутбук так, щоб твій погляд був направлений вище центру дисплея.
  2. В кріслі мають бути функції регулювання положення сидіння, спинки, підлокітників і підголівника. Це потрібно, щоб налаштувати його під анатомічні особливості тіла. Непоганим бонусом буде функція підтримки попереку.
  3. Тобі потрібно обрати стіл, висота якого дозволить тримати лікті на підлокітниках крісла під прямим кутом, не піднімаючи плечей. Ступні мають стояти на підлозі або на підставці. Якщо стіл занизький, час замінити його.

Коли працедавець обирає меблі в офіс, він облаштовує його за своїм смаком. Зате вдома ти можеш встановити стильні підставки для гаджетів, прибрати речі в органайзери, постелити гарний настільний коврик, сховати проводи в непомітні кабель канали. Облаштувавши робоче місце, дотримуючись правил ергономіки, ти швидко помітиш, наскільки приємніше в ньому стало працювати.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.