Соціум

Як і де навчитись інтернет-маркетингу з нуля в Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Швидкість цифрової трансформації вражає, тому спеціалістам усіх напрямів потрібно залишатися гнучкими, конкурентоспроможними та висококваліфікованими. Для цього потрібно постійно підтримувати рівень своїх знань. Розглянемо детальніше, які переваги дають знання з інтернет-маркетингу та де їх можна отримати.

Як і де навчитись інтернет-маркетингу з нуля в Україні

Кому підходять курси інтернет-маркетингу та які переваги вони дають спеціалістам

Знання з інтернет-маркетингу допомагають ефективно розвивати бізнес, просувати особистий бренд та будувати кар’єру у сфері digital. Вони є чудовим бонусом для широкого кола спеціалістів будь-якого рівня:

 • Підприємцям та власникам бізнесу вони допоможуть ефективно просувати свій продукт на ринку. Розуміючи принципи роботи цифрових каналів маркетингу, можна знаходити «свою» аудиторію та збільшувати прибуток фірми.
 • Маркетологів та рекламістів, які вже володіють навичками із цієї сфери та мають певний досвід, курси інтернет-маркетингу ознайомлять із новими інструментами та підходами в цифрових медіа.
 • Спеціалістам суміжних галузей — дизайнерам, копірайтерам, SMM-никам ці знання допоможуть виділитися серед конкурентів та підняти чек на послуги.
 • Студенти та випускники зможуть ознайомитися з професією та її напрямками, щоби потім обрати свою нішу чи поглиблювати знання з маркетингу.

Отримані практичні знання та навички дають змогу реалізовувати свій потенціал у сфері digital та розвивати кар’єру в будь-якій галузі.

Де навчитись інтернет-маркетингу з нуля в Україні

Де і як можна навчитись інтернет-маркетингу

Навчання може відбуватись у різних форматах, і кожен із них має свої переваги й недоліки:

 • Онлайн-курси є одним із найпопулярніших способів навчання. Вони пропонують гнучкий графік навчання та команду викладачів із різних сфер, з якими можна комунікувати онлайн.
 • Курси в навчальних закладах є частиною стандартних університетських програм — там ви отримаєте підтримку досвідчених викладачів. Але самі програми ВНЗ можуть бути застарілими, оскільки сфера digital розвивається дуже інтенсивно.
 • Менторство надає глибокі знання з маркетингу і практичний досвід із реальними проєктами, але це більш дороговартісний варіант і він підходить для тих, хто точно визначився з кар’єрою інтернет-маркетолога.
 • Самостійне навчання не потребує великих фінансових вкладень, але вимагає багато часу й самодисципліни. Ви не зможете слідкувати за своїм прогресом, а більшість безкоштовних лекцій не надають матеріали для навчання, а лише ознайомлюють зі спеціальністю.

Обираючи тип навчання, враховуйте свої цілі та можливості, а також зважайте: ця сфера потребує постійного самовдосконалення та застосування отриманих навичок на практиці.

Де можна пройти безкоштовні курси інтернет-маркетингу

Genius.Space – це онлайн-платформа для навчання фахівців та підприємців затребуваним digital-напрямкам. Тут ви можете пройти безкоштовний професійний міні курс з інтернет-маркетингу за 5 днів:

 • з’ясувати варіанти просування бізнесу онлайн та побудови маркетингових стратегій;
 • розібратися в аналізі ринку й конкурентів;
 • дізнатися про варіанти безкоштовної та платної реклами;
 • зрозуміти, як швидко і якісно побудувати свій шлях у кар’єрі маркетолога.

Якщо ви шукаєте можливості віддаленого заробітку та хочете детальніше ознайомитися з професією інтернет-маркетолога, радимо вам пройти цей курс. Безкоштовний онлайн-формат робить його зручним для будь-якої категорії людей: спеціалістам, які лише починають свій шлях у цій сфері, професіоналам, які працюють із текстами, графікою, налаштовують рекламу, а також підприємцям та власникам малого чи середнього бізнесу.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.