Соціум

Вимкнення світла прикарпатцям триватимуть до квітня – обленерго

Google+PinterestLinkedInTumblr

Ситуація з електроенергією в Україні та Івано-Франківській області стабілізувалася.

Але, через обстріли, дефіцит електроенергії по Україні залишається. Про це у п‘ятницю, 2 грудня, повідомив на брифінгу в ІФ ОВА голова правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен, пише Репортер.

Сьогодні ми вийшли на певне плато, де енергосистема балансується до тієї генерації, яка сьогодні можлива до споживання, – каже Олександр Бубен. – Найближчим часом ця ситуація може покращуватись до певного рівня. Але дефіцит буде, з цим доведеться жити певний час.

Щодо термінів, доки збережеться дефіцит, за словами Бубена, його прогнозують до кінця опалювального сезону – до квітня.

А до того часу знадобляться обмеження для споживачів.

З початку тижня ми бачимо покращення. З понеділка ми заходили з режимним дефіцитом – 40% від потреби області. А тепер – 35% дефіциту, – говорить голова правління компанії.

За словами Олександра Бубена, досвід створення графіків для енергетиків новий, тож вони розуміють, що є критика. Повністю справедливим розподіл вимкнень зробити неможливо, бо й самі мережі не будувалися за принципом справедливості. А головне завдання – забезпечувати критичну інфраструктуру.

Як повідомила голова ІФ ОВА Світлана Онищук, на найближчій Раді оборони області складуть детальний перелік критичної інфраструктури, яку не можна вимикати від клектроенергії.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.