Соціум

Види і експлуатаційні можливості офісних тумб від FlashNika

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У наборі офісних меблів є різні види виробів. Тумби по праву вважаються незамінними предметами обстановки, так як вони дозволяють правильно організувати робоче місце кожного співробітника і звільнити максимальну кількість простору на столі. Правильно обрані тумбочки дозволяють перетворити інтер’єр кожного кабінету.

Купить тумбу офисную в Киеве

Основні види тумб для офісних приміщень

У компанії FlashNika потенційним покупцям пропонується безліч моделей виробів, які відрізняються формою, розміром, якістю використаних матеріалів, місткістю і вартістю. Найбільш популярною вважається стаціонарна тумба офісна. Вона встановлюється безпосередньо на підлогову поверхню і зазвичай має досить великі габарити. Меблі такого виду важко пересуваються в інше місце. Для оформлення інтер’єру робочого приміщення також використовуються такі моделі тумб:

  • викатні або мобільні;
  • приставні;
  • приєднувальні.

Мобільні варіанти меблевих предметів оснащуються невеликими коліщатками. Вони легко переміщаються в будь-якому напрямку. Приставні вироби зазвичай продаються в комплекті з письмовими столами. Їх форма і розмір залежить від потреб співробітників офісу. В приєднувальних моделях передбачена надійна замкова система у вигляді фігурного перехідника або додаткової стільниці. Меблі такого виду вважається вдалим вибором для кутового розташування.

Як правильно вибирати офісні тумбочки

Сучасні офісні тумби характеризуються компактністю, простотою дизайну, місткістю, наявністю висувних ящиків. Найчастіше меблеві предмети такого виду використовуються для розташування організаційної або комп’ютерної техніки. Для верхнього розташування апаратури можна використовувати будь-який варіант виробів. Багато тумб обладнуються спеціальними ящиками для установки принтерних приладів. Для меблів, обладнаних знімними стільницями, дуже зручно встановлювати копіювальне обладнання. Верхня кришка тумби відмінно справляється з захисними функціями.

У багатьох робочих приміщеннях використовується офісна тумбочка з фрігобар. Він представлений у формі невеликого холодильника, вбудованого в корпус меблевого предмета. У ньому можна розташувати невелику кількість харчових продуктів, необхідних для організації обідньої перерви працівників офісів. Фрігобар має гратчасті полиці і зручні осередки для установки пляшок з водою або соком.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.