Соціум

Ввечері 30 листопада в Україні можливий дефіцит електроенергії – вимкнень не планують

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Україні прогнозують дефіцит електроенергії ввечері 30 листопада. Мешканців просять споживати електроенергію економно.

Про це повідомляють в НЕК “Укренерго”.

Прикарпаттяобленерго

Як пишуть у компанії, у середу, 29 листопада, добовий максимум був зафіксований вранці, між 10:00 та 11:00. При середньодобовій температурі 0,4 °C він був на 3% вищий за відповідний показник поки що найхолоднішого дня осені – понеділка, 27 листопад а(-2,3 °C).

Причини –  зменшення виробництва «зеленої» генерації через щільну хмарність та одночасне відновлення споживання в багатьох населених пунктах, що були знеструмлені через негоду.

У четвер, 30 листопада, прогнозована середньодобова температура значно нижча (-4 °C), що спонукає споживання зростати. Також на цей показник впливає одночасне підключення тисяч споживачів, які були знеструмлені через негоду. Енергосистема зазнає перевантаження.

Диспетчерський цент «Укренерго» прогнозує дефіцит електроенергії в енергосистемі у вечірні години з 16:00 до 18:00. Застосування графіків відключень не прогнозується. Але в ці години мешканців просять споживати електроенергію особливо ощадливо.

Ми не плануємо погодинних відключень споживачів, а прогнозуємо, що справимося силами української генерації. Якщо її буде недостатньо, будемо дивитися і, можливо, попросимо аварійну допомогу в наших сусідів, щоби збалансувати енергосистему, – повідомив у коментарі Суспільному голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

За його словами, «Укренерго» зазвичай запрошує аварійну допомогу в Польщі, Словаччині, Румунії та Молдови.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.