Соціум

Вокзал у Франківську облаштують поїлкою для тварин

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Україні 11 залізничних вокзалів обладнали поїлками для тварин.

Одну поїлку для чотирилапих поставлять на вокзалі в Івано-Франківську, пише Репортер з посиланням на пресслужбу Укрзалізниці.

Вокзал у Франківську облаштують поїлкою для собак

Дозаторами питної води для тварин, що подорожують поїздами, вокзали обладнали Укрзалізниця та бренд корму для тварин Club 4 Paws від українського виробника Kormotech.

Масштабна евакуація пасажирів разом зі своїми тваринами показала, наскільки важливими є для українців домашні улюбленці. 112 тисяч тварин — від звичних для нас котів та собак до екзотичних домашніх лисиць, єнотів, ігуан, удавів та крокодилів — були перевезені до безпеки поїздами Укрзалізниці, – повідомляють у компанії.

Зараз українці повертаються додому — а з ними і їхні улюбленці,. Відтак для пасажирів спростили оформлення квитків для улюбленців через застосунок, безкоштовно беруть їх на борт на дитячій залізниці.

Вокзали Укрзалізниці матимуть поїлки для тварин

А крім того ще й встановлюють на вокзалах у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Вінниці, Івано-Франківську, Чернівцях, Полтаві (Полтава-Київська) та Ужгороді поїлки з великими резервуарами для питної води. Конструкція поїлки передбачає наявність клапана-краника, за допомогою якого будь-який відвідувач вокзалу може долити воду в мисочки у разі потреби.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.