Соціум

Вода завжди підступна

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Рятувальники Івано-Франківщини б’ють на сполох: кількість наших земляків, що гинуть у воді, щотижня збільшується. Останні трагічні випадки трапилися у Галицькому та Снятинському районах. У селі Сокіл 19 липня в річці Лімниця виявили тіло загиблого 33‑літнього жителя села Комарів (Галицький район). Наразі причина смерті людини встановлюється.

Того ж дня нещастя сталося у Снятині, де в річці Прут втопився 15‑річний місцевий хлопець. Як з’ясувалося, того дня троє товаришів відпочивали на березі річки.

Один із них вирішив поплавати. Якоїсь миті друзі не помітили, як їхній товариш зник під водою. Хлопці повідо-мили про нещастя дорослих, а ті, у свою чергу, звернулися за допомогою до рятувальників. Утім, зарадити біді було вже пізно. Водолази коломийської рятувально-водолазної станції, котрі прибули за викликом, знайшли тіло неподалік місця трагедії і витягли його на поверхню.

На жаль, більшість трагічних випадків мають одну причину – банальне халатне ставлення до власного життя і незнання елементарних правил під час купання. Головне управління МНС в області вкотре звертається до мешканців краю з проханням дотримуватись правил безпечної поведінки: не купайтеся у неперевірених, не обладнаних місцях; не пірнайте у незнайомому місці; не плавайте наодинці, особливо, якщо не впевнені у своїх силах; уникайте води зі швидкою течією; не входьте, не пірнайте у воду після тривалого перебування на сонці; не заходьте у воду у нетверезому стані. Дбайте про безпеку власного життя.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.