Соціум

Відвідувачі виставки випадково «домалювали» графіті за $400 тисяч

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Молода пара прийшла на виставку сучасного мистецтва у Сеулі та вирішила домалювати одну з картин. Вони побачили біля графіті пензлі та фарбу й подумали, що це для відвідувачів. Однак виявилось, що це частина експозиції.

Перед графіті «Без назви» американського художника, який проживає у Франції, JonOne поклали фарби та пензлі. Вони символізували творчий процес та результат роботи митця. Картина 7 на 2,3 метра була єдиною без рамки, пише Громадське.

Співробітники галереї, де відбувається виставка, не відразу помітили, що на картині з’явилися нові темно-зелені мазки праворуч від центру. У галереї перевірили відео з камер спостереження і помітили пару, яка пошкодила графіті. З ним вже зв’язалася поліція.

В агентстві, яке організувало виставку, обговорюють із художником, що робити далі. Також агентство зв’язалося зі страховою компанією.

«Ми зробимо все можливе, щоб зменшити шкоду для пари, яка ненавмисне зіпсувала роботу», — повідомив гендиректор компанії Contents Creator of Culture Кан Вук, які співорганізовувала виставку.

Представник Джона Ендрю Перелло (JonOne) заявив, що художник не планує реагувати на інцидент.Пошкоджений витвір мистецтва оцінюють у 440 тисяч доларів. Покласти біля графіті пензлі та фарбу вирішили у 2016 році, коли картину також показували у Сеулі.

Графіті залишиться на виставці у Південній Кореї до 13 червня. Після інциденту за роботою посилили спостереження, також організатори виставки мають надати додаткові рекомендації для відвідувачів, зокрема не чіпати фарбу й пензлі тощо.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.