Соціум

Вентиляція виробничих приміщень – Еко-Простір

Google+PinterestLinkedInTumblr

Процес виробництва супроводжується викидом шкідливих речовин у повітря. Вони негативно впливають на здоров’я працівників цеху. Для ліквідації викидів на підприємствах встановлюються системи вентиляції, які забезпечують повітрообмін.

Вентиляція виробничих приміщень

вентиляційні труби

На підприємствах вкрай необхідна вентиляція. Івано-Франківськ входить до тих міст, які впроваджують на виробництві інноваційні технології. Вентиляція приміщення буває декількох типів:

  • Природна. Відбувається за рахунок різниці температур у цеху та ззовні.

  • Механічна. Рух повітря відбувається за допомогою вентиляторів. Буває припливною, витяжною та змішаною.

Припливно-витяжна вентиляція найчастіше використовується на виробництві. Вона являє собою систему повітрообміну шляхом подачі свіжого повітря і виведення забрудненого повітря.

Переваги проектування і монтажу систем вентиляції від ТзОВ «Компанії «Еко-Простір»

Після вибору типу обладнання, відбувається монтаж вентиляції. Івано-Франківськ залучає до співпраці компанії з великим досвідом підбору та встановлення тепловентиляторів. Вони виконують роботи у такі етапи:

  1. Складання повітропроводів різної довжини.

  2. Збірку агрегатів і вентиляційних комплектуючих.

  3. Підключення електроживлення і дренажної системи.

  4. Встановлення обладнання на будівлі.

ТзОВ «Компанія «Еко-Простір» пропонує своїм клієнтам проектування і монтаж системи вентиляції. Івано-Франківськ є одним з міст, де можна замовити цю послугу. Спеціаліст компанії відвідає об’єкт, виконає обстеження технологічних будівель та процесів. Для кожного окремого випадку підбирається обладнання.

Замовникам надається весь спектр послуг: кваліфікована консультація, проектування та монтаж обладнання. Роботи виконуються «під ключ». Ви можете бути впевнені у тому, що вентиляція приміщення відбуватиметься належним чином, адже у нас великий досвід у цій сфері.

Ціни на монтаж вентиляції Івано-Франківськ залежать від кожного конкретного випадку. Для розрахунку вартості робіт розробляється проект, який узгоджується з замовником. Нам дуже важливо врахувати усі побажання, щоб ви залишились задоволеними якістю наданих послуг.

Здоровий мікроклімат у виробничому приміщенні забезпечує промислова вентиляція. Івано-Франківськ має багато підприємств, які потребують встановлення систем, покликаних автоматично очищати забруднене повітря. Скористайтесь послугами ТзОВ «Компанії «Еко-Простір» для проектування та встановлення обладнання. Гарантуємо високу якість послуг, та виконання робіт у встановлений термін.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.