Відео Соціум

Ведуча «FreeДом» попросила перейти на російську голову Полтавської ОВА – він коментував трагедію у Кременчуці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ведуча медіагрупи «Україна» Юлія Галушка в етері «FreeДом» попросила голову Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна перейти на російську мову.  Це відбулося під час включення із Кременчука, де російські ракети влучили в торгово-розважальний центр, повідомляє Репортер з посиланням на Детектор медіа

Ведуча «FreeДом» попросила перейти на російську голову Полтавської ОВА

Коли Лунін почав розповідати про трагедію, ведуча перебила його і попросила перейти на російську мову. Аргументувала тим, що канал «вещает на русском для всего мира».

Посадовець був вочевидь розгублений, але виконав її прохання. З відео помітно, що йому нелегко добирати російські слова.

Коментуючи ситуацію в ефірі 27 червня, у пресслужбі каналу «Україна» сказали, що «прохання ведучої до спікера перейти на російські мову обумовлене виключно редакційною політикою проєкту “FreeДом”, аби свідоцтва про злочини Росії були зрозумілі мільйонам глядачів по всьому світу».

«FreeДом» позиціонують як мовлення на весь світ російською мовою — альтернативне джерело інформації та противагою російській брехні.

«Детектор медіа» аналізуючи контент каналу відзначав, що він адресований радше російськомовним українцям, адже для іноземців контекст, який пропонує телеканал, надто специфічний.

У 2022 році уряд виділив на роботу «FreeДом» 165 мільйонів гривень із державного бюджету.

Читайте: СБУ затримала коригувальника ракетних ударів по Яворівському полігону

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.