Соціум

Вакцину, яку Степанов везе з Індії, тільки вчора зареєстрували в Україні, – МОЗ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У понеділок, 22 лютого, Міністерство охорони здоров’я в Україні зареєструвало вакцину проти COVID-19 Covishield для екстреного медичного застосування.

Вакцина розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Вакцину Covishield для екстреного застосування вже схвалила Всесвітня організація охорони здоров’я, також дозвіл на її використання дали Велика Британія, Європейський Союз та Індія. Про це повідомила пресслужба міністерства, передає Репортер.

Вакцина виробляється на потужностях Serum Institute (Індія) має локальну назву Covishield.

Covishield подали на реєстрацію до Державного експертного центру Міністерства охорони здоров’я 15 лютого. В Україні діє закон, який спрощує процедуру реєстрації вакцин від COVID-19 та скорочує її до п’яти робочих днів.

Україна отримала інформацію від COVAX про постачання від 2,2 до 3,7 млн доз вакцин Oxford/AstraZeneca в І–ІІ кварталі 2021 року. Крім того, вакцина буде закуплена за державні кошти напряму у виробників. Україна також уклала додаткові прямі контракти на постачання вакцини від COVID-19, які розроблені за участю компаній AstraZeneca (Британія-Швеція) та NovaVax (США) і виробляються на потужностях Serum Institute (Індія).

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні