Соціум

В українських школах тепер з’являться “класи безпеки”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Україні створять “класи безпеки”, на яких дітей навчатимуть основ цивільного захисту.

Так звані класи безпеки запроваджують в закладах освіти за ініціативи МВС, ДСНС та МОН. Про це заявила заступниця очільника МВС Катерина Павліченко, пише ТСН.

В українських школах тепер з'являться "класи безпеки"

Класи безпеки спрямовані на те, щоб навчити учнів основ цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Сьогодні вже створено близько 70 таких класів і 48 цих класів розміщені на базі освітніх закладів, – розповіла вона.

Павліченко також нагадала, що за ініціативи МВС розпочинається пілотний проєкт із підготовки вихователів безпеки або фахівців безпеки в освітньому середовищі. Згодом він має стати частиною більш широкого проєкту “Безпечна країна”, який зараз готує Міністерство внутрішніх справ.

Читайте: Готові лише 11%. Чи зможуть школи на Прикарпатті з вересня навчати учнів офлайн

17 кандидатів з різних територіальних громад розпочали своє навчання, воно буде проходити два тижні, після чого ці фахівці у разі успішного завершення навчання будуть направлені до ОТГ і будуть виконувати свої функції, – сказала Павліченко.

Вона додала, що ці фахівці працюватимуть в 49 закладах освіти, де навчається майже 15 тисяч дітей. З її слів, до навчання залучаються працівники поліції, ДСНС, фахівці МОН.

Заступниця міністра уточнила, що проєкт створено для є побудова комунікації між органами місцевого самоврядування, Нацполіції та ДСНС, органами освіти та учнівською і батьківською громадами.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: