Соціум

В Україні запрацював онлайн-чат психологічної підтримки для чоловіків

Google+PinterestLinkedInTumblr

Фонд Організації об’єднаних націй у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) запустив анонімний безкоштовний цілодобовий онлайн-чат психологічної підтримки для чоловіків, пише УП.

Як повідомляють у фонді, підтримку від кваліфікованих психологів з багаторічним досвідом у текстовому форматі чоловіки можуть отримати через чат в TelegramViber або на сайті Лінії підтримки.

В Україні запрацював онлайн-чат психологічної підтримки для чоловіків

Психологічна підтримка у форматі онлайн-спілкування має допомогти чоловікам стабілізувати свій емоційний стан, знайти внутрішні ресурси для виходу зі складних ситуацій та усвідомити проблемні аспекти поведінки, – пояснюють у фонді ООН.

За умовами програми, кожен чоловік може проконсультуватися в чаті один раз на добу.

Тривалість консультації – до 90 хвилин. Звертатися можна з будь-яких питань, які викликають стрес: проблеми на роботі чи в стосунках, переживання через війну, труднощі з контролем гніву тощо.

Читайте: У Раді безпеки ООН закликали захищати вірян УПЦ МП

Як зауважили в UNFPA, під час повномасштабної війни кількість стресових ситуацій збільшується, тому вчасне розв’язання проблеми та подолання психологічної напруги є життєво необхідними.

Чоловіки в Україні часто живуть з думкою, що мають вирішувати свої проблеми самостійно. Через це вони не звертаються за професійною допомогою, – каже Альона Зубченко, програмна менеджерка UNFPA.

Вона навела результати опитування, яке Фонд провів серед чоловіків улітку 2022 року. Тоді 90% респондентів зазначали, що не мали досвіду звернення за будь-якою професійною психологічною підтримкою.

Водночас майже кожен третій українець перебуває у стані значного дистресу, при якому людина не в змозі адаптуватися до стресових ситуацій та спричинених ними наслідків, – стверджує Альона Зубченко.

У жовтні 2022 року UNFPA запустив роботу безкоштовної анонімної й цілодобової лінії психологічної підтримки для чоловіків за номером 2345. За більш ніж рік роботи фахівці прийняли вже понад 9200 дзвінків.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.