Соціум

В Україні почалася вакцинація препаратом Pfizer

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Україні в неділю, 18 квітня, почали вакцинацію препаратом від американської компанії Pfizer.

Одній із перших щеплення ввели в.о. директора Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням Інні Іваненко, повідомляє ДТ з посиланням на пресслужбу Київської ОДА.

Вчора наша область отримала перші 1170 доз вакцини від Pfizer/BioNTech, а сьогодні ми вже почали її використовувати. Призначена вона насамперед для працівників і мешканців будинків для людей похилого віку. Туди, згідно визначеного графіку, виїжджатимуть наші мобільні бригади й проводитимуть щеплення, – сказав голова Київської ОДА Василь Володін.

За його інформацією, сьогодні вакцинація має стартувати ще у двох спеціалізованих закладах Київської області.

Щеплення отримають 78 працівників і 42 мешканці Бородянського психоневрологічного інтернату, після них – 84 працівники та 12 мешканців Білоцерківського психоневрологічного інтернату, – уточнили в релізі.

Нагадаємо, що 16 квітня в Україну прибули 117 тисяч доз вакцини Pfizer-BioNTech за залишковою системою СOVAX, повідомили в ЮНІСЕФ. Партія прилетіла літаком до міжнародного аеропорту Київ імені Сікорського.

Це перша поставка в рамках COVAX в Україні. Поставки вакцин різних виробників в рамках COVAX будуть продовжені та, як очікується, охоплять до 20% населення України до кінця 2021 роки.

У листопаді минулого року фармацевтичний гігант Pfizer та його німецький партнер BioNTech підняли фондовий ринок й надії людей з новиною про те, що їх вакцина ефективна на понад 90%. Потім у компанії оголосили, що ефективність розроблюваної вакцини проти COVID-19 на завершальній стадії клінічних випробувань склала 95%.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.