Соціум

В Україні планують ввести «пріоритетні години» в магазинах для пенсіонерів, – МОЗ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міністерство охорони здоров’я планує запровадити у магазинах “пріоритетні години” з 10 до 12 дня для населення віком у понад 60 років. У цей час вони зможуть придбати товари поза чергою.

Про це розповіла генеральна директорка директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності МОЗ Ірина Руденко, пише Суспільне.

Фото: УНІАН

“Ми хочемо запропонувати уряду “пріоритетні години” для уразливого населення з груп ризику для осіб старше 60 років. Вони матимуть пріоритетний час для обслуговування з 10 до 12 години, щоб вони мали змогу відвідувати магазини без черги”, – пояснила вона.

За словами посадовиці, це дозволить літнім людям уникати великого скупчення людей. При цьому уряд не планує обмежувати обслуговування літніх людей в інший час.

“Але ми комунікуємо з населенням, щоб вони розуміли, що з 12 години пріоритетно обслуговуватимуть осіб віком понад 60 років”, – наголосила Руденко.

За словами Руденко уряд і МОЗ розглядають й інші додаткові обмеження, які допоможуть стримувати поширення COVID-19. Водночас найбільш конструктивними заходами в уряді вважають обмеження контактів та соціальне дистанціювання.

Також посадовиця повідомила, що під час раніше анонсованого “карантину вихідного дня” влада планує обмежити роботу закладів харчування, ТРЦ та розважальних закладів. При цьому буде відкрито лише об’єкти першочергової потреби, зокрема, магазини та аптеки.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.