Соціум

В Івано-Франківську з’явиться шостий продуктовий маркет super цін “Thrash! Траш!”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 24 червня, відкривається продуктовий маркет super Thrash! Траш! в Івано-Франківську за адресою вул. Вовчинецька, 34. У день відкриття всіх гостей чекатимуть знижки до -35% на понад 100 товарів, гості також зможуть випити запашної кави зі знижкою -50%. Відкриття відбудеться об 11:00, пише Репортер.

В Івано-Франківську з’явиться шостий продуктовий маркет super цін "Thrash! Траш!"

Мережа продуктових маркетів super Thrash! Траш! з 2016 року є частиною однієї з найбільших торговельно-промислових груп Fozzy Group. Окрім магазинів Thrash! Траш! до Fozzy Group входять також мережі супермаркетів «Сільпо», делікатес –маркетів Le Silpo, оптових гіпермаркетів Fozzy та магазинів біля дому «Фора».

Назва мережі – «Thrash! Траш!» походить від однойменного англійського слова, що означає «трощити», і йдеться тут про трощення цін. Саме у привабливих цінах та великій кількості акційних пропозицій і полягає особливість продуктової мережі.

Асортимент товарів налічує більше ніж 3000 позицій як вітчизняних виробників, так і власного імпорту Fozzy Group. Окрім величезного асортименту, гості магазину можуть перекусити піцою, або випити запашної кави.

Станом на сьогодні мережа охоплює понад 85 магазинів у 40 населених пунктах. Під час повномасштабної війни деякі з магазинів були пошкоджена та розграбовані, як наприклад в Ірпені та Димері Київської області. Водночас три магазини знаходяться на тимчасово окупованих територіях у Херсоні та Бердянську.

Попри це, мережа Thrash! Траш! продовжує розвиватися та відкривати нові магазини. Так, у червні було відкрито магазин у Новоярівську Львівської області, 24 червня відкривається магазин у Івано-Франківську та у Трускавці Львівської області.

Для Івано-Франківська це вже шостий магазин мережі у місті.  Інші працюють за адресами:

  • вул. Миколайчука, 11А (з 08:00 до 22:00)
  • вул. Вовчинецька, 190 (з 08:00 до 22:00)
  • вул. Галицька, 145 (з 08:00 до 22:00)
  • вул. Дністровська, 26 (з 08:00 до 21:00)
  • вул. Мазепи, 164 (з 08:00 до 22:00).

Чекаємо вас! Працюємо для вас! Все буде Україна!

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.