Соціум

В Інтернет злили понад 50 мільйонів записів з особистими даними українців, – Денісова

Google+PinterestLinkedInTumblr
На одному із вебсайтів виявили базу даних жителів Українців, яка може містити понад 53 мільйони персональних даних – ПІБ, дату народження, номер телефону, населений пункт, вулицю, номер будинку та квартири.

Про це повідомили в Офісі уповноваженого Верховної Ради з прав людини, передає Репортер.

Наркотики гуляють стінами

“На виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних» працівниками Департаменту в сфері захисту персональних даних Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на постійній основі здійснюється моніторинг додержання конституційних прав і свобод людини і громадянина у сфері захисту персональних даних, зокрема в мережі Інтернет, з метою виявлення незаконного поширення персональних даних.

Так, на одному із веб-сайтів у мережі Інтернет виявлено базу даних жителів України, що може містити персональні дані: ПІБ, дату народження, номер телефону, населений пункт, вулицю, номер будинку та квартири.

За інформацією, розміщеною на зазначеному веб-сайті, в базі може міститись майже 53 мільйони записів”, – повідомляють в офісі омбудсмена.

Через це  українська омбудсман Людмила Денісова звернулася до Нацполіції з листом щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та вжиття відповідних заходів реагування.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.