Соціум

Усе, що потрібно знати про протеїни

Google+PinterestLinkedInTumblr

Протеїни мають бути присутніми в раціоні тих, хто тренується часто й регулярно. Вони мають основоположне значення для всіх, оскільки є невід’ємною частиною відомих дієт і вважаються незамінними всіма дієтологами. Таким чином, тренажерний зал і протеїн є нерозривною комбінацією. Одні з найбільш затребуваних варіантів можна знайти в нашому інтернет-магазині https://usavitamines.com.ua/yaiechniy-protein/

Коли потрібно вживати протеїни

Білки дуже важливі для тих, хто тренується, але не потрібно перестаратися. Прийом їх у надмірних кількостях є найпоширенішою помилкою людей, які займаються фітнесом і наповнюють свій раціон продуктами з високим вмістом білка, особливо тваринного походження.

Протеїн можна приймати як до, так і після тренування. Перед навантаженнями він дуже добре засвоюється організмом. Якщо його приймати після тренування, то бажано почекати не більше 45 хвилин. Це полегшує синтез білка, який необхідний для скорочення м’язової маси. Фактично, дія досягає максимуму в перші 40 хвилин після прийому, залишається високою протягом наступних 3 годин, зменшується вдвічі через 24 години і знижується до третини через 48 годин. Беручи до уваги цей час, важливо після тренування якомога швидше вжити кількість білка, необхідну для задоволення потреб м’язів. Невиконання цієї вимоги означає втрату ефективності. Ще одним функціональним рішенням вважаються протеїнові коктейлі, які активують синтез білка і допомагають розвитку м’язів.

Чому потрібно приймати бетаїн у комплексі з протеїнами

Бетаїн – це натуральна речовина, яка відіграє важливу роль у боротьбі з серцево-судинними захворюваннями. Також дуже корисна для підтримки розвитку м’язів за умови, що її поєднують із відповідною кількістю протеїнового порошку та дотримуються часу його прийому.
З цієї причини його завжди слід включати в раціон спортсмена. Міститься в основному в:

  • цукровому буряку;
  • шпинаті;
  • броколі;
  • вівсі та інших.

Він діє за допомогою свого цитопротекторного механізму дії, який захищає внутрішньоклітинний об’єм і від можливої втрати молекул креатину.
Прийом бетаїну також сприяє зменшенню зневоднення в разі тривалих тренувань або тих, що проводяться в спекотному закритому приміщенні, ще ліпше в поєднанні з мінеральними солями.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.