Соціум

USB мікрофони: чому вони популярні?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Якщо пристрій поєднує в собі безпосередньо мікрофон, найчастіше конденсаторний, і аудіо, що перетворює сигнал, то перед вами – usb микрофон. На комп’ютер подача сигналу здійснюється саме за допомогою USB-інтерфейсу. Такий пристрій має цілу низку незаперечних переваг і його обирає усе більша кількість людей.

Які переваги USB мікрофонів?

Такий тип мікрофонів має низку особливостей:

  1. Зручні у використанні. Не потрібно купувати додаткові девайси, оскільки сам мікрофон володіє аналого-цифровим перетворювачем. Ця обставина робить комутацію надзвичайно простим.
  2. Для тих, хто займається звукозаписом (як аматори, так і професіонали), незамінним буде швидке підключення до ПК. З’єднання з мікрофоном встановити не складніше, ніж з мишкою або клавіатурою – просто підключіть його в роз’єм USB (ЮСБ).
  3. Мікрофон відразу готовий до використання, не потрібно витрачати час і сили на налаштування обладнання.
  4. Ряд моделей USB-мікрофонів володіє невеликою затримкою звуку (до 1 секунди). Довжина шнура може варіюватися від 3 до 5 метрів.

Чому варто купувати USB мікрофони в MusicMarket?

При виборі пристрою необхідно врахувати режими спрямованості пристрою, його ергономічність, призначення. Важливо уточнити, для чого краще підійде саме цей мікрофон (запис інструментів, вокальних партій, інтерв’ю, трансляцій та іншого) і з якими операційними системами він може працювати, якщо не передбачена установка драйверів.

В інтернет-магазині MusicMarket розкажуть, яку важливу роль відіграють енергоспоживання, діапазон частот, максимальний звуковий тиск, вид і кількість капсулів, вага, частота семплювання, габарити і інші параметри. У каталозі зібрані товари, які допоможуть досягти нових вершин у творчості. Ми працюємо тільки з брендами, перевіреними часом і музикантами.

Замовлення

Для оформлення замовлення потрібно просто додати товар в корзину і заповнити потрібні поля. Для максимальної зручності можна купити мікрофон в один клік. Після цього з покупцем зв’яжеться один з менеджерів, який уточнить всі деталі і розрахує остаточну вартість з урахуванням доставки. Протягом декількох днів мікрофон буде доставлений до потрібного міста.

Якщо немає можливості визначитися з вибором, онлайн-консультанти завжди готові прийти на допомогу. Вони підберуть мікрофон, який максимально відповідає потрібним вимогам та завданням, зорієнтують за ціною, розкажуть, скільки коштує доставка і допоможуть замовити обрану модель.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.