Соціум

Urban Space 100 оголошує літній ґрантовий сезон – перевагу нададуть проєктам, що працюють з викликами війни

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Громадський ресторан Urban Space 100 з 15 червня до 15 липня приймає заявки на участь у ґрантовому конкурсі. Цього ґрантового сезону прийматимуть заявки всіх тематичних спрямувань, але перевагу надаватимуть проєктам, які працюють із викликами війни. Про це повідомляють у пресслужбі Urban Space 100, пише Репортер.

Проєкти мають бути реалізовані в Івано-Франківську або для мешканців Івано-Франківська.

Пропонувати свої ідеї на конкурс можуть громадські організації та ініціативні групи в партнерстві з неприбутковими організаціями.

Подати проєкт для допомоги військовим можуть лише організації з Івано-Франківська для бригад, які мають безпосередній стосунок до міста. Нам важливо створити рівні для всіх умови конкурсу, тож організації мають подавати свої ініціативи через ґрантову заявку — ми не зможемо прийняти листи-прохання, – йдеться в повідомленні.

Дізнатися більше деталей та правила участі у ґрантовому конкурсі можна на сайті Urban Space 100. Заявки на участь приймають до 15 липня включно. Переможців конкурсу оголосять 27 липня на сторінках Urban Space 100 та «Теплого міста» в соціальних мережах.

Ґрантова програма від Urban Space 100 підтримує некомерційні проєкти з розвитку Івано-Франківська. Ґрантовий фонд формується з 80% чистого прибутку громадського ресторану. За 9 років діяльності Urban Space 100 підтримав 163 проєкти на загальну суму понад 7 млн грн. Ідея громадського ресторану належить платформі «Тепле місто».

До теми: “Громадська ініціатива Галичини” запрошує франківців на благодійний ярмарок для ЗСУ

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.