Соціум

Укренерго просить економити електроенергію у вечірні години

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Укренерго просить зменшити споживання електроенергії з 19:00 до 22:00.

Зокрема, важливо не вмикати в цей час потужні електроприлади водночас, щоб не створювати зайвого навантаження на енергосистему, кажуть у “Прикарпаттяобленерго”.

Укренерго просить економити електроенергію у вечірні години

Знизити споживання просять через те, що російські ракети та дрони вранці 11 квітня завдали значних пошкоджень українським електростанціям. У цьому році це вже третя масована атака на українську генерацію.

Під час двох попередніх також постраждали теплові та гідроелектростанції. Їхня головна роль в енергосистемі – можливість швидко збільшувати виробництво електроенергії вранці та ввечері, коли споживання стрімко зростає. Сьогодні деякі з них не можуть це робити через руйнування, яких завдала російська армія, – йдеться у дописі Укренерго.

А енергосистема може безпечно працювати тільки якщо в ній витримується баланс: споживання електроенергії = виробництво електроенергії. Зараз на шальці виробництва значно менше електроенергії, ніж було ще вчора, до атаки. І для того, щоб зберегти рівновагу на наших енергетичних терезах, потрібно розвантажити шальку споживання, кажуть енергетики.

Нагадуємо, заходи з енергозбереження та поради з енергоефективності можна дізнатися на сайті АТ «Прикарпаттяобленерго» за посиланням або Головна сторінка – Клієнтам – Корисна інформація.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.